Služby

Mezinárodní a vnitrostátní přeprava:

Společnost KASPER Trade s.r.o. byla založena s hlavním cílem poskytovat kvalitní a hlavně kompletní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní přepravy. Se získanými zkušenostmi se firma rozšířila o další obory ale hlavní priorita zůstala. Vždy se snažíme naším zákazníkům poskytovat kvalitní služby a optimální řešení.

Spedice a logistika:

Hlavním cílem naší logistiky je dodání v režimu „Just in time“

Naše společnost hledá vždy individuální řešení a flexibilní průběh.

Vždy se snažíme naším zákazníkům nabídnout nejlepší řešení, tak aby byly splněny všechny požadavky trhu při minimálních nákladech.

Celní služby:

Společnost KASPER Trade s.r.o. má dnes bohaté zkušenosti v oblasti vývozu a dovozu zboží do a z třetích zemí. Nabízíme naším zákazníkům komplexní řešení všech služeb v oblasti celního řízení při dovozu a vývozu zboží.

Díky využití moderních informačních technologií, individuálnímu přístupu k dané věci a osobní odborné zkušenosti v dané problematice můžeme poskytnout naším zákazníkům kompletní celní odbavení.

Právě pro osobní zkušenosti a flexibilní jednání dokážeme pracovat v co nejkratším možném čase.

Vedení účetnictví a daňové poradenství:

Společnost KASPER Trade s.r.o. má v oblasti účetnictví kvalitní zkušenosti a je připravena zajistit kompletní vedení účetnictví vždy s individuálním přístupem a flexibilním řešení.

Nabízíme kompletní vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové a personální agendy.

Samozřejmostí je sestavení účetních uzávěrek, zasílání pravidelných reportů z účetnictví, příprava výstupů z účetnictví za účelem získání podnikatelských úvěrů, leasingových úvěrů, dotací, apod.

Díky tomu, že se našim zákazníkům vždy snažíme nalézt individuální řešení již od začátku podnikání, je většina našich klientů pak již v dobře nastaveném systému schopna zvládat své účetnictví do jisté míry sama. Má tak přehled o svém účetnictví v reálném čase.

  • Vedení účetní a daňové evidence
  • Zpracování kompletní mzdové a personální agendy
  • Zpracování přijatých a vydaných faktur
  • Vedení závazků a pohledávek, pravidelné zasílání o stavu závazků a pohledávek vždy podle aktuální potřeby
  • Zpracování DPH, Kontrolního hlášení, Souhrnného hlášení
  • Zpracování daňového přiznání k dani z příjmu FO, PO
  • Zpracování daňového přiznání k silniční dani
  • Zpracování daňového přiznání k dani z nemovitých věcí
  • Zpracování daňového přiznání k dani z přijmu fyzických osob a funkčních prožitků
  • Zastupování na Finančním úřadě, OSSZ, ZP...

Založení s.r.o. na klíč:

Společnost KASPER Trade s.r.o. pomáhá svým klientům již v začátcích jejich podnikání. Založení společnosti ať už s právní formou s.r.o. nebo a.s. je v České Republice považováno za velmi složitý a nákladný proces.

Snažíme se naším klientům již od začátku pomoci s administrativní zátěží. Vždy volíme osobní přístup a individuální řešení celé věci. Pomůžeme Vám s výběrem právní formy, výše optimálního základního kapitálu v konkrétním případě, výše podílů, výběrem živností, apod.

Samozřejmostí našich služeb je smluvený notář, díky čemu dokážeme pracovat v co nejkratším možném čase. Nemusíte řešit pobíhání na úřadech, naše společnost Vás samozřejmě zastoupí ve všech úřadech, které jsou potřebné a nutné k založení společnosti.

V případě ukončení všech nutných procesů a zapsání společnosti do Obchodního rejstříku samozřejmě naše práce pro klienty nekončí.

Kvalita našich služeb spočívá v kompletním řešení, zákazníky zastoupíme na dalších úřadech nutných k bezproblémovému chodu každé úspěšné firmy. Provedeme Vás celým systémem Finančního úřadu k úspěšnému přidělení DIČ, plátce DPH, apod.

V případě potřeby nabízíme naším klientům kompletní vedení účetnictví.

Zahraniční DPH:

Společnost KASPER Trade s.r.o. je odborníkem na provozování obchodu v rámci Evropského společenství. Díky tomu můžeme našim klientům poskytovat odborné znalosti v oblasti vracení DPH ze zemí Evropské unie. I přesto, že je dnes poskytování obchodu v rámci Evropské unie zcela běžnou záležitostí, stále se ještě setkáváme s určitou neznalostí v oblasti vracení DPH ze zemí Evropské unie u mnoha ekonomických subjektů. Našim klientům nabízíme osobní přístup, odborné poradenství a zajištění veškerých kroků a formalit k vyřízení a vrácení DPH ze zemí Evropské unie.